mgr Joanna Gonia-Sikora – pedagog, ekonomista, nauczyciel akademicki. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi jako lektor i nauczyciel. Pomysłodawca, współautor i producent  poradnika dla nauczycieli pt. „Superszkoła. Jak prowadzić lekcje i nie zwariować”. Autorka artykułów, wykładów i szkoleń dotyczących pracy z dziećmi ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Od 2006 roku współpracuje z Gdańskim Wydawnictwem Oświatowym jako konsultant, recenzent i autor warsztatów.

Prowadziła zajęcia na kierunku Filologia Polska, Podyplomowym Studium Dziennikarstwa i Podyplomowym Studium Bibliotekoznawstwa i Informacji Naukowej na Uniwersytecie Gdańskim. Opracowała autorski program przedmiotów marketingowych na kierunkach humanistycznych ( Marketing Medialny, Reklama Książki ).

Od 2000r. prowadzi firmę zajmującą się analizą rynku prasowego, konsultacjami graficzno-edytorskimi, organizacją promocji, konferencji, szkoleń oraz produkcją filmową i telewizyjną. W ramach działalności  współpraca z wydawcami czasopism: Gazeta Prawna, Personel, Gazeta Szkolna, Marketing w Praktyce, Manager Magazin, Businessman Magazine, Ozon.

 

2019  After School Club   globbers joomla templates    Projekt i wykonanie: Kacper Dębowski